Kolagen- nieodzowny składnik piękna

Kolagen to niezwykle istotny budulec naszego ciała. Odpowiednia jego ilość sprawia, że nasza skóra jest gładka i zadbana. Stawy działają bez zarzutu a wszelkie „uszkodzenia” naszych tkanek, po prostu szybciej się goją. Wraz z wiekiem, ilość kolagenu występującego w ludzkim ciele maleje. Dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiednie źródła zewnętrzne.

Produkty zawierające kolagen to m.in golonka, salceson, ryby, wędliny oraz tzw. galareta mięsną.
Oprócz naturalnych źródeł tego białka, na rynku dostępnych jest wiele suplementów, przybierających często bardzo różne formy. Od tabletek przez płyny po proszki. Który z nich jest najlepszy? Zobacz więcej na https://intenson.pl/products/kolagen-60g

Tabletki, płyny czy proszki? Co wybrać

Tabletki to dobry sposób na szybkie uzupełnienie niedoborów. Źródło szybko przyswajalnego białka, pod warunkiem, że jest to kolagen typu I. Czyli ten, który obecny jest w naszej skórze. Warto zaopatrzyć się w produkt wyekstraktowany z ryb morskich, ponieważ to właśnie on wykazuje najmniej właściwości alergicznych oraz największą przyswajalność.

Kolagen w proszku jest według niektórych, preparatem skuteczniejszym niż wspomniane tabletki. Pogląd uzasadniany często dużą zawartością głównego składnika w samym preparacie oraz obecnością innych komponentów, które potrafią zbawiennie działać na naszą skórę. W tym witaminy C.
Ostatni rodzaj suplementu, czyli kolagen w płynie zyskuje w ostatnim czasie dużą popularność ale poza tym nic nie wskazuje na jego wyjątkowe i szczególne właściwości, które dyskredytowały by, dwa wcześniej wymienione suplementy.

Kolagen w proszku- wybór celebrytów

Kolagen w proszku to bez wątpienia aktualny trend wśród gwiazd i celebrytów. Pozbawiony drażniącego smaku, stanowi idealny dodatek do napojów. Podkreśla się także, że w porównaniu z bardziej nasyconą „wypełniaczmi” tabletką, ten rodzaj suplementu jest całkowicie naturalny.
Kolagen rozpuszczony w płynie jest również o wiele lepiej przyswajany przez ludzki organizm.
Co istotne, suplement w proszku zawiera często także inne składniki ważne dla naszego zdrowia.Najczęściej witaminę C, B12 oraz niacynę

0 komentarze/y

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *